Відбілювання зубів : Рівне зустрічає із чарівною посмішкою MAGIC SMILE

Голівудську усмішку бажаєте? Та хто ж її не хоче.

До сліпучої білизни зубів не всі мають природну схильність, а от відбілювання в кабінеті стоматолога часто побоюються через «шкідливість» процедури.

Що ми знаємо про відбілювання зубів?

Переважна більшість українців відповість, що це красиво, але шкідливо і навіть небезпечно. Частково, це правда.

 • Хімічне відбілювання. Можливе в стоматкабінеті або в домашніх умовах. Принцип тут єдиний — гель на основі перекису водню проникає в емаль, вибілюючи її на кілька тонів. Основний недолік — пошкодження мікроструктури емалі, внаслідок чого зуби стають чутливими, а зловживання «білизною» і часте повторення процедури може навіть призвести до необхідності передчасного протезування.
 • Лазерне відбілювання. Проводиться стоматологом. Основна відмінність від хімічного в тому, що активатором гелю на зубній емалі стає лазер. Дороговартісний, проте ефективний метод.
 • Фотовідбілювання. Безпечний спосіб, що здійснюється виключно в стоматкабінеті. На зуби так само наноситься гель, але в цьому випадку він активується світлом лампи. Основна вимога — дотримання «білої дієти» протягом кількох днів після процедури, інакше всі старання зійдуть нанівець.
 • Air Flow. Спосіб, який стане в нагоді тим, у кого зуби білі від природи, бо в цьому разі струменем води і соди видаляється тільки зовнішній наліт.

Порівняно недавно американські стоматологи почали застосовувати методику фотовідбілювання зубів Magic Smile, а в провідних українських стоматологічних клініках, цей метод практикують ось вже майже 7 років. Назва в перекладі з англійської означає «чарівна посмішка», що повністю відповідає отриманому після процедури результату.

Magic Smile — як це працює

Чому раніше відбілювання вважали «шкідливим»? Все через кислоти та абразивні речовини, що витончували емаль, пошкоджуючи її. А ще додайте дію ультрафіолету… Кому цікаво отримати білі, проте чутливі зуби?

Методика Magic Smile — це нове слово в естетичній стоматології. Ніяких абразивів, жодних кислот та шкідливого випромінювання ультрафіолету.

Відбілювання зубів Magic Smile ґрунтується на використанні спеціального гелю, в основі якого нешкідливі природні компоненти (головний — пероксид карбаміду) і LED лампи MagicLightPro, безпечне світло якої активує діючу речовину. Гель ніяк не впливає на структуру емалі і її міцність, а лише усуває небажану пігментацію. Водночас лампа, випромінюючи холодне світло, не перегріває емаль і не пересушує слизову.

Звучить неймовірно, але процедура відбілювання за технологією Magic Smile дійсно абсолютно безпечна. А найголовніше, що за умови дотримання порад лікаря, результат тримається до двох років!

Етапи процедури:

 1. Підготовчий: на ясна та губи наносять захисний гель, залишаючи відкритою тільки поверхню зубів.
 2. Основний: на зуби наносять відбілюючий гель, вмикається LED-лампа, активуючи гель, і система Magic Smile починає діяти.
 3. Завершальний: ви спостерігаєте у дзеркалі своє відображення із «голлівудською посмішкою».

В чому переваги методики Magic Smile:

 • Безпечність доведена клінічно.
 • Безболісність підтверджена пацієнтами.
 • Максимальне відбілювання до 11 тонів.
 • Ефект відбілювання зберігається до двох років.
 • Тривалість сеансу — 20 хвилин і подекуди досягти бажаного результату можна за одне відвідування стоматкабінету.

Для отримання бажаного ефекту, попередньо слід очистити зуби від зубного каменю і усунути всі осередків карієсу. Тобто відбілювання показане тільки для повністю здорового або ж пролікованого зубного ряду.

Відбілювання зубів Magic Smile: протипокази та застереження

Недостатньо білосніжна усмішка — це проблема косметична, а не така, що потребує лікування. Тому і процедура Magic Smile має деякі протипокази:

 • вік до 18-ти років;
 • алергії на компоненти гелю;
 • вагітність та годування груддю;
 • непроліковані зуби та хвороби ясен;
 • брекети або інші ортодонтичні конструкції на зубах.

І одне маленьке застереження: дотримуйтесь рекомендацій лікаря після процедури, інакше «чарівна усмішка» може неприємно вразити відображенням у дзеркалі.

Будь-який контакт з харчовими барвниками — це загроза білосніжним зубкам. А тому утримайтесь як мінімум протягом 3-х днів від кави, чаю, соків, шоколаду та ще деяких яскравих смаколиків.

Відбілювання зубів Magic Smile — це процедура, ціна на яку повністю виправдана отримуваним результатом, про що свідчать численні позитивні відгуки.

«Блискуча усмішка» стає ближчою, а відбілювання зубів за системою Magic Smile вже доступне в клініці естетичної медицини АНІКО ЕСТЕТІК. Нове обладнання та досвідчені лікарі подарують посмішці сяяння, а вам — впевненість і радість в очах.

ПРО КЛІНІКУ

Центр естетичної медицини АНІКО ЕСТЕТІК це новітні технології та сучасні протоколи лікування та профілактики захворювань шкіри, волосся та порушення обміну речовин. Ми попіклуємося про Вашу красу та довголіття.

Ціни на послуги косметолога, дерматолога, стоматолога

КОНТАКТИ

м. Рівне, вул. Пластова 3
Попередній запис та детальна інформація за телефонами:
068 036 03 03
063 133 72 87
0362 63 63 63

Copyright © 2019-2024 aniko-estetik.com. Усі права захищено.
Копіювання матеріалів тільки за згодою адміністрації.


Розробка та підтримка сайту Сергій Гаврюсєв

Search