Super User

Super User

П'ятниця, 06 вересня 2019 08:57

Що таке естетична косметологія?

У сучасному світі одним з головних запорук успіху людини є доглянута зовнішність. Завдяки естетичній косметології сьогодні з’являється все більше і більше можливостей удосконалити догляд за власною шкірою. За допомогою цього напряму в б’юті-індустрії можна не тільки підкреслити власну красу, але і приховати окремі недоліки шкіри. Цим і пояснюється збільшення популярності косметичних процедур. 

Понеділок, 06 березня 2017 08:57

Що таке вініри для зубів і які краще?

Сьогодні, як і завжди, люди з пильною увагою ставляться до зовнішності людини. Приємна посмішка – основа першого враження і запорука сприятливого ставлення оточуючих до вашої персони. Це важлива деталь "гардероба" дарує його власникові впевненість у собі.

Понеділок, 06 березня 2017 08:57

Лазерна епіляція: переваги і недоліки

Лазерна епіляція – це метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою лазера. Суть впливу полягає у властивостях волосся. Так, в ньому міститься пігмент меланін, що поглинає світлові хвилі певної довжини і нагрівається. В результаті нагріву всього стрижня руйнуються м’які тканини і дрібні судини, розташовані близько волосяної цибулини. Таким чином, фолікул перестає отримувати живлення і просто гине, випадаючи разом з волоском.

ПРО КЛІНІКУ

Центр естетичної медицини АНІКО ЕСТЕТІК це новітні технології та сучасні протоколи лікування та профілактики захворювань шкіри, волосся та порушення обміну речовин. Ми попіклуємося про Вашу красу та довголіття.

Ціни на послуги косметолога, дерматолога, стоматолога

КОНТАКТИ

м. Рівне, вул. Пластова 3
Попередній запис та детальна інформація за телефонами:
068 036 03 03
063 133 72 87
0362 63 63 63

Copyright © 2019-2024 aniko-estetik.com. Усі права захищено.
Копіювання матеріалів тільки за згодою адміністрації.


Розробка та підтримка сайту Сергій Гаврюсєв

Search