Версія для друку
П'ятниця, 06 вересня 2019 08:57

Що таке естетична косметологія?

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У сучасному світі одним з головних запорук успіху людини є доглянута зовнішність. Завдяки естетичній косметології сьогодні з’являється все більше і більше можливостей удосконалити догляд за власною шкірою. За допомогою цього напряму в б’юті-індустрії можна не тільки підкреслити власну красу, але і приховати окремі недоліки шкіри. Цим і пояснюється збільшення популярності косметичних процедур. 

Естетикою називає науку про красу. З цим пов'язаний і той факт, що практично всі послуги у косметологічному кабінеті, які не мають терапевтичного ефекту, будуть належати до сфери естетики. Завдяки цій галузі в б’юті-індустрії, з’явилася можливість створювати якийсь ідеал чистої краси і здоров’я. Слід зазначити, що в косметологічних кабінетах використовується тільки професійна косметика. Крім того, повинні враховуватися індивідуальні особливості шкіри кожної людини.

Які процедури включає естетична косметологія?

Естетична косметологія — це галузь в косметології, яка включає такі послуги, як чистка шкіри обличчя, масаж обличчя, різні експрес-процедури, а також воскову депіляцію. Існує кілька видів чистки: комбінована, механічна і так далі. Певна процедура буде підбиратися з урахуванням потреб людини. Косметологи не тільки зможуть підібрати її, але й проведуть необхідну підготовку перед чищенням. Правильно проведені процедури гарантуватимуть омолоджуючий і тонізуючий ефект.

До експрес послуг належать ті, які мають обмежений ліміт часу. Вона може займати від 45 до 90 хвилин. Увагу фокусують на конкретній проблемі. У всіх випадках індивідуально приймається рішення, які недоліки необхідно усувати. Однією з найбільш популярних в естетичній косметології є послуга масажу обличчя. Завдяки їй можна досягти значних позитивних змін. Після масажу шкіра буде виглядати більш здоровою та природньою. Склад препаратів, які будуть використовуватися, максимально натуральний, що сприяє ефективності цієї послуги в естетичній косметології.

Прочитано 5032 разів Останнє редагування Субота, 02 листопада 2019 17:05
Super User

Останні з Super User